banner isbank


Satranç Haberleri

İLİMİZİN GURURU ELİFNAZ AKAT AVRUPA ŞAMPİYONASINDA...

Ilimizin Küçükler de Milli takım havuzundaki tek sporcusu ve aynı zamanda Altıeylül Belediye Spor Kulübü Satranç sporcusu olan Elifnaz Akat 8 yaş kızlar da 20 Eylül- 01 Ekim tarihleri arasında Hırvatistan'ın Porec şehrinde gerçekleştirilecek Avrupa Yaş Grupları Satranç Şampiyonası için antrenörü Nizamettin GÜNGÖR ile birlikte Hırvatistan'da büyük bir başarıya imza atarak Avrupa 5. Olmuşlardır. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını diliyoruz. SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ...

2015 HIZLI VE YILDIRIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI

2015 Hızlı ve Yıldırım Satranç Şampiyonası 16 - 20 Eylül 2015 tarihleri arasında Arsuz / Hatay'da gerçekleştirilecektir. Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün desteği ile sporcular 4'er kişilik odalarda 1 defaya mahsus kişi başı 20 tl ödeyerek tüm turnuva boyunca Uluçınar Gençlik Kampında konaklayabilirler. İletişim için Antakya İlçe Temsilcisi Faik Bekler ile iletişime geçebilirsiniz. 0532 324 30 04.

16-18 EKİM SATRANÇ ADAY HAKEM KURSU

16-17-18 Ekim 2015 tarihlerinde Balıkesir"de "Satranç Aday Hakem Kursu" açılacaktır. Gerekli evraklar ve kıtılım koşulları ekteki döküman dosyasında belirtilmiştir. Son Başvuru Tarihi:09/10/2015 (35 kişi tamamlandığında müracaatlar kapatılacaktır.) Bilgi formunu mail adresimize gönderenler www.satrancturnuvam.com adresinede kaydını yapabilirler.

Aday Hakem Gerekli Evraklar

BURDUR GÖLÜ ULUSAL SATRANÇ TURNUVASI BAŞLADI...

Balıkesir Altıeylül Belediye Spor Kulübü sporcuları Elifnaz Akat, Yılmaz Yaman ve Emir Serhad Akat ayrıca üniversiteli gençler Çağrı Işık ve Mehmet Köseri turnuvada. Turnuvaya katılan Balıkesirli bu oyuncularımıza başarılar dileriz...

20.000 TL Nakit Ödüllü Çubuk Belediyesi Açık Satranç Turnuvası


20.000 TL. nakit ödüllü Uluslararası Çubuk Belediyesi Açık Satranç Turnuvası 07 - 13 Eylül 2015 tarihlerinde Ankara - Çubuk'ta yapılacaktır. Turnuvamız TSF ana sayfasında yer almakta olup, kayıtlar http://cubukopen.tsf.org.tr adresinden online olarak yapılmaktadır. Turnuva hakkındaki bilgiler (yönerge,konaklama vs.) internet sitesine sunulmuştur.

Site içi Arama

Turnuva Kayıt

Balıkesir ve Satranç

Haber Başlıkları

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase