banner isbank


Satranç Haberleri

BURDUR GÖLÜ ULUSAL SATRANÇ TURNUVASI BAŞLADI...

Balıkesir Altıeylül Belediye Spor Kulübü sporcuları Elifnaz Akat, Yılmaz Yaman ve Emir Serhad Akat ayrıca üniversiteli gençler Çağrı Işık ve Mehmet Köseri turnuvada. Turnuvaya katılan Balıkesirli bu oyuncularımıza başarılar dileriz...

20.000 TL Nakit Ödüllü Çubuk Belediyesi Açık Satranç Turnuvası


20.000 TL. nakit ödüllü Uluslararası Çubuk Belediyesi Açık Satranç Turnuvası 07 - 13 Eylül 2015 tarihlerinde Ankara - Çubuk'ta yapılacaktır. Turnuvamız TSF ana sayfasında yer almakta olup, kayıtlar http://cubukopen.tsf.org.tr adresinden online olarak yapılmaktadır. Turnuva hakkındaki bilgiler (yönerge,konaklama vs.) internet sitesine sunulmuştur.

1. Kademe Satranç Antrenör Kursu Açılacaktır.

FN8925QH18FL5AM.MEDIUM Balıkesir Merkez"de 14-18 Eylül 2015  tarihleri arasında 5(beş) günlük 1. Kademe Satranç Antrenör kursu düzenlenecektir. (Kurs saatleri ve yeri kurstan önce bu sayfamızda duyurulacaktır)

 Son başvuru tarihi 04/09/2015 (Saat 17:00 itibari ile yeterli çoğunluk sağlandığı için başvurular sona ermiştir.)

Devamını oku...

ELİFNAZ ÇANAKKALE'DEN KUPAYLA...

23. Troya Festivali Uluslararası Açık Satranç Turnuvası'dan sporcumuz Elifnaz Akat kupa ile döndü. 8-15 Ağustos 2015 tarihleri arasında, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre ve Fuar Merkezinde gerçekleştirilen 23. Troya Festivali Uluslararası Açık Satranç Turnuvasında B kategorisinde(1800 UKD ve ELO altı) 297 sporcu mücadele etti. Bu kategoride ilimizi temsil eden Altıeylül Belediye Spor Kulübü Satranç sporcumuz Elifnaz Akat 5 puanla 8 yaş altı sporcular içinde En İyi 8 Yaş ÜÇÜNCÜ'sü oldu ve ödül olarak kupasını aldı. Sporcumuzu başarısından dolayı tebrik ediyoruz.

35.000 TL Nakit Ödüllü 3. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası Başlıyor...

35.000 TL. nakit ve teknoloji ödüllü 3. Uluslararası Altın Kayısı Satranç Turnuvası  25 - 30 Ağustos 2015 tarihlerinde Malatya'da yapılacaktır. Turnuvamız TSF ana sayfasında yer almakta olup, kayıtlar http://malatyaopen.tsf.org.tr adresinden online olarak yapılmaktadır. Turnuva hakkındaki bilgiler (yönerge,konaklama vs.) internet sitesine sunulmuştur.

Site içi Arama

Turnuva Kayıt

Balıkesir ve Satranç

Haber Başlıkları

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase