banner isbank


Satranç Haberleri

Bursa 2. Gemlik zeytin Festivali Açık Satranç Turnuvası

     2 gem_sat_tur

 Bursa ilinde Gemlik Belediyesince  düzenlenen" 2. Gemlik zeytin Festivali Açık Satranç Turnuvası"  kaydı, Bursa tsf  sayfasında açılmıştır. Satranç sporcularımıza duyurulur.

Osman OLDUK

Bursa İl Temsilcisi

530 770 6516 

 

 

Yenişehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramı Uluslararası Satranç Turnuvası

Yenişehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramı Uluslararası Satranç Turnuvası

yenisehir ortaMersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu'nun iş birliği ile düzenlenecek olan Yenişehir Belediyesi Cumhuriyet Bayramı Uluslararası Satranç Turnuvası 23-29 Ekim 2016 tarhileri arasında Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenecektir.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://mersinopen.tsf.org.tr/

ZESDER SMMMO 1.SATRANÇ TURNUVASI

          smmmo   smmmo

Balıkesir Serbest Muhasebeci ve Mali Muşavirler Odası ile Zeka ve Zihin Sporları Gençlik Spor Kulübü'nün birlikte organize ettiği SMMMO-ZESDER 1. SATRANÇ TURNUVASI 01-02 Ekim 2016 Tarihlerinde Balıkesir Serbest Muhasebeci ve Müşavirler Odası Salonunda yapılacaktır.

 

"SMMMO~ZESDER 1. Satranç Turnuvası Başlıyor.
 Balıkesir'de satranç spor kulübümüz Zeka ve Zihin Sporları Kulübü (ZESDER) ile Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ile ortaklaşa düzenlenen 1.SMMMO~ZESDER satranç turnuvası 01~02 Ekim 2016 tarihlerinde odamızın ana binasında yapılacaktır. 
   6 Tur İsviçre sistemi ile 35 Dakika + 30 Saniye eklemeli tempoda yapılacak olan, UKD hesaplamalarına dâhil turnuva kayıtlarımız açılmıştır. 
   1300 ve üzeri UKD olarak A Grubu; 0-1299 UKD olarak B Grubu ve 2010~2009 doğumlu miniklerimize ait C Grubu olarak 3 ayrı kategoride yapılacak olan turnuvada A ve B grubumuzda ilk 3 dereceye Hatıra Plaketi+Madalya+Başarı Belgesi, 4. ile 10. oyuncumuza Madalya ve Başarı Belgesi verilecektir. Minikler grubumuzda tüm katılımcılara madalya takdim edilecektir. 
   Her kategori 64 oyuncumuz ile sınırlıdır, başvurularda öncelikli kayıt olma esas olup oyuncu sayımız 64'e ulaşıldığında sistem kapanacaktır.
   Kasaplar Mh Soma Cd No 123 adresinde bulunan turnuva salonlarına ulaşım aşağıda ulaşım linki verilmiştir.


YÖNERGE                     BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ  

 

 

 

 

 

SOKAKTA SATRANÇ VAR(11-18 EYLÜL 2016)

sok sat_var_2 

 İlk kez geçtiğimiz yıl büyük bir başarıyla hayata geçen “Sokakta Satranç Var” projemizi bu yıl 11-18 Eylül 2016 haftası gerçekleştireceğiz. Tüm Satranç severleri satranç takımları ile parklara ve açık alanlarda satranç oynamaya davet ediyoruz.

          BALIKESİRDEKİ PROGRAMIMIZ:

TARİH:17-18 EYLÜL 2016

SAAT:12:00-16:00

YER:BALIKESİR ATATÜRK PARKI KARŞIDINDAKİ 75.YIL PARKI

 "Ülkemizde Doğru Hamleler Yapan Bir Gençlik İçin Satrancı Sokaklara, Parklara ve Meydanlara Taşıyoruz." sloganı ile yola çıktığımız "SOKAKTA SATRANÇ VAR" projesinin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. 11-18 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında ilimizde de proje ile ilgili gerekli çalışmlar yapılacaktır. Çaılşmalarda yer ve zaman sınırlaması olmadan sokaklarda, parklarda v.b yerlerde yapılan etkinliklere yer verilecektir. Tüm satranç sporcularımızı, antrenörlerimzi, satranç hakemlerimizi projeye destek vermelerini istiyoruz.
Satranç severlerimizin proje kapsamında çektikleri fotoğrafları Balıkesir satranç il temsilciliğimize( Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) ulşatırdıkları takdirde biz de onları yayınlamaktan mutlu olacağız. Ayrıca sizin de  proje ile ilgili fikirlerinize açığız. Fikirlerinizi bizlere ulaştırırsanız seviniri.

ERDEM ÖZGÖREN

BALIKESİR SATRANÇ İL TEMSİLCİSİ

ÜLKEMİZE GEÇMİŞ OLSUN

137
FEDERASYON BAŞKANIMIZ GÜLKIZ TULAY'ın AÇIKLAMASI:
http://www.tsf.org.tr/component/tsfkoseyazilari/?yid=13&aid=533&task=yg

Site içi Arama

Turnuva Kayıt

Balıkesir ve Satranç

Haber Başlıkları

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase