banner isbankataturk imza4

Satranç Haberleri

2014 Haziran Yardımcı Antrenör Kurs Sonuçları

Aşağıda yer alan kursiyerlerimiz Yardımcı Satranç Antrenörlüğü kurs sınavında başarılı olmuşlardır.
Tüm yeni antrenörlerimize hayırlı olsun ...

1 İSMAİL USLU
2 HARUN REŞİT KELEK
3 NUH SARIOĞLU
4 SELİM ÇAKIR
5 ZÜLFER KELOĞLU
6 KEREM ÖZCAN
7 MURAT SARIOĞLAN
8 VOLKAN ÖZÇETİN
9 HÜLYA DÜZEN
10 HAKAN KAYA

E-posta Adres Değişikliği ..

email-iconBalıkesir Satranç Federasyon Temsilciliğinin bugüne kadar kullanmakta olduğu e-posta adresinde Türkiye Satranç Federasyonu tarafından değişikliğine gidilmiştir.
Bugünden itibaren Balıkesir Federasyon Temsilciliğimizin e-posta adresi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. olarak değişmiştir. 
Eski adresimiz olan Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimiz bir süre daha yeni adrese yönlendirmeli olarak çalışacak, yanıtlama/iletme konusunda geçersiz olacaktır. Lütfen not alınız.

ZESDER 2. Satranç Turnuvası Ödül Töreni Hakkında ..

nlemZeka ve Zihin Sporları Kulübü tarafından düzenlenen, 09 Mayıs 2014 Cuma günü başlayan, ilk 2 kategorisi 09~10~11 Mayıs 2014 tarihlerinde oynanan, diğer 2 kategorisi de 16~17~18 Mayıs olarak planlanan ancak Soma ilçesindeki çok üzücü maden kazasında hayatını kaybeden madencilerimizin anısına, ilk 2 kategorisi başlayıp bittiği için tamamen iptal edilemeyen, 23~24~25 Mayıs 2014 tarihlerine ertelenen 2. ZESDER satranç turnuvasının 22 Mayıs 2014 tarihinde yapılacağı önceden duyurulan ödül töreni 29 Mayıs 2014 Perşembe saat 19:30'a ertelenmiştir.
Kulüp tarafından yapılan açıklama oyuncularımıza duyurulur.

19 Mayıs Kutlu Olsun ..

19mays

ZESDER 2. Satranç Turnuvasına Erteleme ..

imagesSoma'daki maden ocağında meydana gelen üzücü kaza sonrası hayatını kaybeden işçilerimizin anısına geçen hafta ilk bölümü başlayan 2. ZESDER Turnuvasının 2. bölümü olan Senior ve Master grup müsabakaları 23~24~25 Mayıs 2014 tarihlerine ertelenmiştir.
Kayıtlarımız bugün itibariyle ilgili yönergemiz gereğince sona ermiştir.
Tüm oyuncularımıza ilanen duyurulur.